o nas

Firma Chrom-Styl powstała w 2012 roku, w Tarnobrzegu.
Od tego czasu nieprzerwanie dostarczamy produkty ze stali nierdzewnej wysokiej jakości naszym klientom na terenie całej Polski i poza jej granicami.

Obróbka elementów ze stali nierdzewnej jest pracochłonna, wymaga odpowiedniego zaplecza maszynowego oraz dokładności i precyzji.
Stal nierdzewna charakteryzuje się trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne. Jest bardzo praktyczna, gdyż nie wymaga dodatkowej konserwacji i malowania.

Stal nierdzewna nada nowoczesnego wyglądu wnętrzom i otoczeniu budynków mieszkalnych i użytkowych.

Zajmujemy się produkcją balustrad ze stali nierdzewnej, balustrad całoszklanych, poręczy, pochwytów do balkonów, tarasów, podjazdów dla niepełnosprawnych.

W naszej ofercie znajdą państwo również ogrodzenia, bramy przesuwne, zadaszenia oraz schody na konstrukcji chromoniklowej i schody kręte.

Wykonując nasze konstrukcje łączymy elementy chromoniklowe z drewnem oraz szkłem co daje olbrzymie możliwości dostosowania do każdego wnętrza i zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta obejmuje meble ze stali nierdzewnej znajdujące zastosowanie w gastronomii jak i meble użytkowe, np. stoliki audio i TV, w których łączymy stal nierdzewną z takimi materiałami jak marmur, granit i szkło. Wykonujemy również orurowania do samochodów oraz jachtów zgodnie z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów.

Oprócz konstrukcji ze stali nierdzewnej, zajmujemy się także produkcją balustrad, ogrodzeń oraz bram przesuwnych ze stali węglowej, którą malujemy proszkowo.
Nasi klienci mogą liczyć na bezpłatną konsultację i pomiar.

Nasze zamówienia staramy się realizować w jak najkrótszych terminach.

balustrady_szklo

BALUSTRADY ZE SZKŁEM

Balustrady szklane znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Szkło połączone ze stalą nierdzewną nadaje budynkom nowoczesnego wyglądu.

stal

STAL CZARNA

W naszej pracy zajmujemy się również obróbką stali czarnej, malowanej proszkowo. Wykonujemy balustrady, ogrodzenia oraz bramy przesuwne.

BALUSTRADY ZE STALI NIERDZEWNEJ

Balustrady ze stali nierdzewnej to produkt, który cieszy się ogromną popularnością. Balustrady te znajdują zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz ...


chrom

OGRODZENIA

Nowoczesne ogrodzenie, mimo swojej funkcji zabezpieczającej, powinno jednocześnie być wizytówką gospodarzy.

ogrodzenia

bal

BALUSTRADY Z DREWNEM

Balustrady ze stali nierdzewnej połączone z elementami drewna znajdą zastosowanie zarówno w domach mieszkalnych jak i w biurach oraz obiektach użyteczności publicznej.

SCHODY

SCHODY NA KONSTRUKCJI

Schody na konstrukcji ze stali nierdzewnej to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej klientów. Łączenie elementów ze stali ze szkłem, drewnem...

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

 

DANE KONTAKTOWE

CHROM - STYL

tel.: +48 505 188 980

e-mail: biuro@chrom-styl.pl
39-400 Tarnobrzeg

Skontaktuj się z nami a przyjedziemy do Ciebie, wykonamy pomiary i przedstawimy Ci najlepsze rozwiązanie.

FORMULARZ KONTAKTOWY


dd